Lato 2011 – najmodniejsze kolory na paznokciach

Wpis w kategorii: Zdobienie paznokci 

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Co prawda na to kalendarzowe musimy jeszcze trochę poczekać, ale w powietrzu już od jakiegoś czasu goszczą upały. To idealny moment na to, aby dostosować do lata również swój wygląd.

W dzisiejszym artykule zaprezentuję kolory paznokci na lato 2011, które pozwolą Ci być modną. Zima już dawno za nami, teraz już nie ukryjesz swoich dłoni i paznokci w stylowych rękawiczkach.

Styliści paznokci są jednomyślni – w sezonie 2011 powinniśmy stawiać na kolory. Schowaj lakiery do francuskiego manicure do szafy, o tej porze roku nie będziesz ich używać. Swoje paznokcie maluj kolorowo. Używaj żywych odcieni oraz łącz różne barwy w oryginalne i ciekawe wzory. Najmodniejsze kolory paznokci na lato to odcienie brązu i złota, kolory kakaowe, żółcie, pomarańcze, seledyn.

Jeśli chcesz zaszaleć i nie chcesz, aby Twoje paznokcie były jednego koloru, postaw na kolorowe lub czarne paski, które w tym sezonie biją rekordy popularności. Do Ciebie należy wybór, czy chcesz, aby były one zrobione jedynie na końcach paznokci, czy może na dole płytki. W takiej sytuacji przyda Ci się jeden element z Twojego zestawu do manicure – paski. Dzięki nim równo nałożysz czarne elementy na swoje wspaniałe paznokcie. Zadbaj o to, aby były położone perfekcyjnie, bez żadnej nierówności. Pamiętaj, że to kolor czarny i że będzie widoczny. Do ubarwienia swoich paznokci możesz użyć również piórka, który pozwoli Ci na dowolną zabawę wzorkami.

Gdy wieczorem będziesz chciała wybrać się na imprezę, możesz sobie pozwolić na odcienie złotego lub brązu, które również w tym sezonie są modne. Nie bój się również brokatu. Doskonale będzie odbijał światło, a także zwracał na siebie uwagę. Ciekawym rozwiązaniem może się okazać biały lub beżowy lakier na paznokciach dodatkowo ozdobiony właśnie brokatem. Jeśli będziesz chciała dodać swoim paznokciom świeżości, nie bój się użyć w tej sytuacji różu.

Wariacje na Twoich paznokciach to latem doskonały pomysł. A może zainspiruj się sztuką pop-art? Więcej niż jeden żywy kolor na paznokciu doskonale ożywi Twój nastrój i będzie doskonale oddawać letni klimat. Trzeba jednak pamiętać, że paznokcie powinny współgrać z ubraniem. Im bardziej kolorowe paznokcie wybierzesz, tym bardziej stosowany powinien być Twój ubiór. Różnokolorowe paznokcie przypominające tęczę najładniej według mnie prezentują się na stopach  w ciekawych, oryginalnych sandałach. Ważne, by buty odsłaniały palce stóp. Takie zestawienie jest bardzo wakacyjne.

Oczywiście takiego rodzaju zdobienia nie polecam do biura, czy banku, gdzie obowiązują bardziej eleganckie standardy mody. Pozostałe Panie, które mogą sobie pozwolić na paznokcie w żywych barwach, powinny wykorzystać sezon letni do zabawy swoim wizerunkiem. Zadbane i modne paznokcie to jeden z jego elementów.

Dodaj swój komentarz

 

Nawigacja: