Manikiur hybrydowy

Wpis w kategorii: Zdobienie paznokci 

To idealne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych kobiet, które z trudem znajdują czas na codzienną pielęgnację paznokci. Gdy brakuje Wam czasu na to, by każdego dnia nakładać świeży lakier do paznokci lub poszukiwać wciąż nowych, super trwałych lakierów, które wytrzymają domowe porządki –sięgnijcie po manikiur hybrydowy.

Jest to nowatorski produkt o nazwie Axxium marki OPI, lub Gelish i Shellac firmy CDN. Manikiur hybrydowy dostępny jest w wybranych gabinetach kosmetycznych. Zabieg trwa około 40 minut a lakier utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni. Lakier stosowany w tym manikiurze to produkt hypoalergiczny, który nie posiada w składzie szkodliwych i alergizujących: taulenu, DBP i formaldehydu.  Manikiurzystka rozpoczyna zabieg od opiłowania paznokci i nadania im pożądanego kształtu. Po usunięciu skórek i wypolerowaniu płytki paznokcia, nakładana jest kolejno: baza pod lakier, elastyczny lakier kolorowy oraz utwardzacz. Każda z warstw jest osobno utwardzana za pomocą lamp UV, dzięki czemu lakier jest odporny na zadrapania i odpryskiwanie a same paznokcie są lśniące i gładkie.

W dobrych gabinetach kosmetycznych mamy do wyboru od 24 do 48 barw – w zależności od marki lakieru. Możemy wybierać pomiędzy super modnymi kolorami takimi jak: zielenie, złoto, granaty czy eleganckie i nasycone czerwienie. Na wielbicielki klasyki czekają odcienie pastelowe, beże, delikatne róże oraz klasyczny french z białymi końcówkami paznokci.

Po 3 tygodniach można uzupełnić lakier w tych miejscach, w których paznokcie odrastają lub oczyścić je usuwając lakier. Usuwanie lakieru wykonywane jest w gabinecie kosmetycznym, za pomocą kompresu z acetonem. Bawełniane płatki nasączone zmywaczem nakłada się na paznokcie i owija je folią aluminiową. Po kilku minutach, lakier zdejmowany jest z paznokci za pomocą drewnianych patyczków.

Paznokcie hybrydowe to idealne rozwiązanie dla tych z Was, które nie chcą niszczyć płytek paznokcia żelowymi bądź akrylowymi tipsami. Manikiur hybrydowy kosztuje od 80 do 150 zł, co przekładając na jego trwałość jest relatywnie nie drogą przyjemnością.

Dodaj swój komentarz

 

Nawigacja: